Безкоштовний авіапереліт для дітей!

Мережа готелів Jumeirah Hotels and Resorts. Розпочни Новий рік особливо!

Усі ми на Новий рік загадуємо бажання та сподіваємось, що воно збудеться. Але навіщо чекати, якщо вже перший день року можна провести розкішно та бездоганно?

Так, щоб ваші мрії почали одразу здійснюватися. Так, щоб ви відчули себе у красивій казці, де можливо абсолютно все. Хочете такий початок року? Тоді вже зараз вибирайте тур до ОАЕ, а ще краще – до одного з готелів неймовірної та однієї з наших улюблених мереж Jumeirah Hotels and Resorts.

Тим паче що окрім усіх переваг, про які, ми впевнені, ви знаєте, кожен готель підготував вражаючу святкову програму – щоб ви неодмінно почали рік красиво, весело та саме так, як хотіли.

Ну що, на якому готелі зупинитесь? Ви тільки гляньте на цей список!

Al Qasr – Madinat Jumeirah 5*
Jumeirah Beach Hotel 5*
Dar Al Masyaf – Madinat Jumeirah 5*
Jumeirah Creekside Hotel Dubai 5*
Jumeirah at Etihad Towers 5*
Jumeirah Emirates Towers 5*
Jumeirah at Saadiyat Island Resort 5*
Jumeirah Zabeel Saray 5*
Al Naseem — Madinat Jumeirah 5*
Mina A Salam — Madinat Jumeirah 5*
Burj Al Arab 5*


ПОШУК ТУРУ


Happy New Jumeirah!
Що ж чекає нас на Новий рік у Jumeirah Hotels and Resorts? О, кожен готель приготував щось цікавеньке – як для романтичного чи сімейного святкування, так і для веселого відпочинку з друзями. Наприклад:

-Неймовірні феєрверки та живі виступи під час зустрічі 2020 року.
-Необмежене відвідування Wild Wadi Waterpark ™.
-Вишукану французьку/італійську вечерю з 6 страв.
-Доступ у Talise Spa and Talise Fitness.
Канапе-вечерю спеціально для вас від шеф-кухарів та напої, приготовлені міксологом та головним сомельє.
Та ще багато-багато цікавого!

 

Ну і не забувайте про постійні переваги готелів цієї неймовірної мережі. Наприклад, якщо ви будете відпочивати у Al Qasr – Madinat Jumeirah 5*, то на вас тут чекатиме ресторан з дуже смачними морепродуктами, які ви неодмінно оціните. З Mina A Salam — Madinat Jumeirah 5* вам відкриється незабутня панорама новорічного салюту. А ось у шикарному Burj Al Arab 5* готують фантастичну каву з золотом – як вам такий ранковий напій на сніданок у перший день нового року? Jumeirah at Saadiyat Island Resort 5* підкорить всіх, хто піклується про довкілля – еко-концепт готелю дозволить вам і на відпочинку жити свідомо. Тут навіть видають персональну пляшечку для води, щоб мінімізувати кількість пластику та зробити довкілля чистішим!

Як вам ідея почати Новий рік саме так – красиво, цікаво та незвично? Ось і ми в захваті! Тож вибирайте готель та бронюйте тур!

Безкоштовний авіапереліт для дітей!

You May Also Like